Nakupování

Zlepšení vody v bazénu

Málokdo ale ví, že to lze ještě vylepšit. Ne, nemám na mysli různé vůně a jiné věci týkající se čichového aparátu. Mám na mysli něco zcela jiného.

Bazén

Když se zeptáte lékaře, a nemusí to být zrovna dermatolog, na to, jaká voda je v přírodě lepší na koupání, zda klasická či mořská, odpoví vám asi zcela jednoznačně. Je jasné, že u několika jedinců to být pravda nemusí, ale to jsou výjimky. Lékař odpoví, že je to voda mořská. Protože ví, že účinky mořské soli pomáhají hodně lidské pokožce, dokonce jí mohou zbavit se různých druhů exémů. Proto jsou děti houfně posílány k moři, aby si svůj exém vyléčily, nebo alespoň jej snížily na minimum.

Jenže, kde na to brát, že jo. Cestovat k moři jen abychom se koupali zdravěji. Aha. Ti moudří už asi tuší souvislost mezi bazénem a mořem. Ano, jdete na to správným směrem. Nemusíte jezdit k moři, stačí si obstarat bazénovou sůl a hups. Jste u moře. Samozřejmě, vzduch zůstane náš, domácí, nebude prosycen solí jako tam, ale jako taková náhražka moře je to postačující.

Bazénová sůl je vynikající pro naši pokožku. O tom nejsou žádné spory. I když samozřejmě i zde se mohou vyskytnout jedinci, kterým mořská sůl nemusí prospívat, ale ti to musí prodiskutovat právě s již zmíněným dermatologem, popřípadě alergologem.

Zapuštěný bazén

My se vrhneme do našich bazénových slaných vod. Osolit ji můžete právě solí, zakoupenou u firmy Chlorito. Na výběr je více druhů a více množstevních balení. Soli, které zde máte na výběr jsou ty nejlepší ze všech a nejsou na místě jakékoli obavy z nekvality. Ostatně, jen si ji objednejte a uvidíte sami, že jste neudělali chybu. Když se pak namočíte do bazénu, budete mít hnedlinko naprosto jiný pocit a vlastně tím děláte i něco pro své zdraví, jak již výše řečeno. Jen si musíte přečíst návod na dávkování, napoprvé je to nutnost, abyste to třeba nepřehnali.